pl en
Walne, Walne i po Walnym

Walne, Walne i po Walnym

Z przyjemnością pragniemy podzielić się z Państwem najważniejszymi wyborami, które miały miejsce podczas Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Członków naszego stowarzyszenia, które odbyło się w niedzielę, 25 czerwca 2023 roku. Jak zawsze była to dla nas okazja, aby podsumować miniony rok i zaplanować kolejne kroki na drodze dalszego rozwoju polskiej Szkoły psychoanalizy.

Śmiało patrzymy w przyszłość za sprawą odnowionego składu Zarządu, którego dotychczasowe poczynania zyskały zaufanie Członków. Otrzymał on mandat do kontynuowania misji rozwoju Szkoły przez najbliższe trzy lata. Do jego zespołu dołączył Przemysław Szubartowicz, ceniony publicysta, doświadczony psychoanalityk i sprawdzony w boju członek naszego stowarzyszenia, który w latach 2010-2015 pełnił funkcję wiceprzewodniczącego ds. merytorycznych. Jego obecność i wiedza kliniczna będzie niebagatelnym wsparciem w kierowaniu całokształtem działań stowarzyszenia.

W dniu Walnego Zgromadzenia odbył się również wybór nowego składu organu kontroli wewnętrznej. Jesteśmy dumni, że przewodniczącym Komisji Rewizyjnej został Jacek Sosnowski, psychoanalityk i kurator projektu “Datament”, który podbija trwające właśnie Biennale Architektury w Wenecji. To on, wraz z Mateuszem Franczakiem (tu bez zmian w funkcji wice) i naszym byłym prezesem Stefanem Gablerem, będzie czuwać nad przestrzeganiem przez członków postanowień statutu.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom Walnego Zgromadzenia, a także tym, którzy nie mogli w tym dniu do nas dołączyć, za trud i zaangażowanie w minionym roku. Wasze oddanie i przeniesienie do pracy jest tym co czyni Sinthome mocnym i trwałym węzłem.

Z wyrazami szacunku,

Tomasz Dubis
Przewodniczący Zarządu

Zarząd 2023-2026

Tomasz Dubis
Przewodniczący

Krzysztof Pawlak
Wiceprzewodniczący ds. szkoleniowych

Szymon Stoczek
Skarbnik

Przemysław Szubartowicz
Członek

Komisja rewizyjna 2023-2026

Jacek Sosnowski
Przewodniczący

Mateusz Franczak
Wiceprzewodniczący

Stefan Gabler
Członek

Strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, wyrażasz zgodę na nasze pliki cookies.

akceptuj